Stolarz (M/W/D) – Niemcy

Niemcy
7 May 2023

Firma MARIWA SOLUTIONS poszukuje doświadczonego stolarza, który będzie odpowiedzialny za montaż elementów prefabrykowanych, cięcie drewna i desek, montaż drzwi i okien oraz układanie desek/drewna w zbiorniku zanurzeniowym do powlekania.

Zakres obowiązków:

  • montaż elementów prefabrykowanych według szablonu
  • cięcie drewna i desek
  • montaż drzwi i okien
  • układanie desek/drewna w zbiorniku zanurzeniowym do powlekania

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zawodowe
  • prawo jazdy kat. C

Nasza Oferta:

  • stawka do 2700€ netto(I Klasa podatkowa)
  • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
  • dodatki za prace zmianowe
  • niemiecka umowa o pracę
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemieckie ubezpieczenie
  • cykliczne podwyżki
  • regularne zaliczki
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy i spełniasz wymagania, prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres: praca@mariwasolutions.pl. W treści wiadomości prosimy o podanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji. Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą!