Pracownik produkcji (M/W/D) – Niemcy

Produkcja
Salem/Hagnau- Friedrichshafen
21 June 2023

Firma MARIWA SOLUTIONS poszukuje pracowników na stanowisko Pracownik Produkcji (M/W/D). Praca zlokalizowana w pięknej miejsowości zaraz przy jeziorze Bodeńskim.

O kliencie:

Nasz klient posiada ponad 30 lat doświadczenia i zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników. Firma specjalizuje się w tworzeniu lekkich struktur kompozytowych z różnych materiałów włóknistych, takich jak włókna węglowe, szklane czy aramidowe. Ich ekspertyza obejmuje szeroki zakres obszarów zastosowań i branż. Oprócz rozwoju i produkcji materiałów kompozytowych, nasz klient oferuje również rozwiązania w hybrydowej konstrukcji, łącząc lekkie metale z materiałami kompozytowymi. Dzięki temu są w stanie dostarczać innowacyjne i spersonalizowane rozwiązania dla swoich klientów.

Wymagania:

  • Zdolności manualne.
  • Sprawność fizyczna.
  • Gotowość do pracy systemie 3 zmianowym.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.
Obowiązki:
  • Czynności pomocnicze przy produkcji wysokiej jakości części dla branży lotniczej oraz Automotive.
  • Obsługa maszyn (prasy, wtryskarki itp.).
  • Szlifowanie gotowych elementów.
  • Kontrola jakości.

Oferujemy:

  • Premia na start: 200,00 Brutto
  • 14,00 Brutto na godzinę
  • 2.010,00 netto/miesiąc przy 1 klasie podatkowej, za 175 godzin/miesiąc.
  • NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ
  • Po 6 miesiącach:
    • Odnowiony bonus: 200,00 Brutto.
    • Stawka po podwyżce 14,50 Brutto/godz.
    • 2.075,00 netto/miesiąc.
  • Możliwość nadgodzin w sobotę i niedzielę.
  • Transport do pracy własnym samochodem(mile widziany) lub pociągiem (bilet miesięczny 49,00)
  • Koszt zakwaterowania:
    • 250,00/miesiąc – pokój dwuosobowy
    • 300,00/miesiąc – pokój jednoosobowy (nie zawsze dostępny)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@mariwasolutions.pl. W treści wiadomości prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Jeśli nie znalazłeś oferty dla siebie, ale jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, wyślij nam swoje CV na adres email, a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę. Zachęcamy również do kontaktu pod numerem telefonu +48 570 832 021.